(Polski) Jak naprawić bubel firmy Silla – bateria SEM-1012

Sorry, this entry is only available in Polski.

4.86 avg. rating (96% score) - 7 votes

13 Comments

 1. Jedyna jakość jaką tu widać to jest barwny opis produktu i ładne zdjęcia na ich stronie. To co widać na twoich zdjęciach to jakiś żart, faktycznie korpus ma 0.5mm, czy to projektował jakiś student za czteropaka? Bubel – to zbyt łagodnie powiedziane. Ładnie można się naciąć :/

  • Student za 4 paka zrobiłby to lepiej :D
   To musiał projektować jakiś genialny chińczyk – sprzedał bardzo dużo, a zarobił jeszcze więcej.

  • Jakość ogólnie nie jest zła, wszystko jest fajnie zrobione, chrom jest elegancki, tylko to nieszczęsne mocowanie wylewki to spieprzyli koncertowo. No i zwalanie winy na klienta…

 2. Nigdy nie zakładać reklamacji, zawsze tylko niezgodność towaru z umową. Wtedy działaja lepsze (dla klienta) przepisy prawne.

  • Nie, nie niezgodność towaru z umową bo od 2015 roku nazywa się to rękojmia. Ale niewiele to nie zmienia. Jako że reklamujemy u producenta (sprzedawcą jest producent), to ten z miejsca może odrzucić taką formę reklamacji i koniec, pozostaje sąd.

 3. Zawsze miałam podejrzenia co do takich “dezajnerskich” baterii, a teraz widzę, że zupełnie nie opłaca się ich nabywać. A w tej cenie można wyrwać bardzo fajną, klasyczną baterię, która posłuży z bite 10 lat.

  • Jasne że tak. A bateria przede wszystkim to ma być trwała i praktyczna. Wygląd powinien zejść na drugi plan, ale ładne zdjęcia i barwny opis zrobiły swoje.

 4. TRAGEDIA. Ja też dałem się “nabrać” na ten super produkt. Trzeba im przyznać rację, aukcje mają super, zdjęcia, opis.
  Niestety jakość produktu, gorzej niż “gówn…”. Ja składam sprawę do UOKiK, może ktoś już walczył z nimi i wygrał, proszę o informacje.
  Dla kolejnych naiwnych, UWAŻAJCIE, NAPRAWDĘ TRAGICZNA JAKOŚĆ!!

 5. Tak na początku, powyżej to mój wpis.
  Przedstawię sytuacje, zakupu u nich dokonałem w kwietniu 2016r. Ze względu na przedłużający się remont łazienki baterie zamontowałem dopiero w okolicach lipca. Po 2 tygodniach używania, doszło do pęknięcia głowicy i częściowego zalania łazienki. Woda lała się pełnym ciśnieniem, u mnie nie było pęknięte i przeciekało, u mnie pękła całkiem i woda leciała w sufit “pełną parą”. Na szczęście byłem w domu i tylko częściowo zalało łazienkę a nie cały dom.
  A więc wysłałem na reklamację, oczywiście odmowa. Jak zawsze oferują rabat na nową :) Odmówiłem, nie chcę więcej tego “super produktu” w domu.
  Wystawiłem negatywa.
  Byłem w kontakcie z UOKiK, przygotowane pismo. Dziwnym trafem w październiku zadzwonili do mnie chcąc polubownie “załatwić” moja reklamację. Kontaktował się ze mną “pan z pięknym damskim głosem”. Niesamowity był, od samego początku nadawał na dziwnych tonach :)
  Zaproponowali zwrot za baterie jeśli usunę negatywa. Zgodziłem się. Zwrócili pieniądze.
  Następnie zażądałem zwrotu poniesionych kosztów za wysyłkę. Zwrócili :)
  Następnie zażądałem zwrotu poniesionych kosztów za hydraulika :)
  Za chwilę – telefon od pana z damskim głosem :)
  Ps
  Jak oni czegoś chcą od razu odpowiadają, jak my czegoś potrzebujemy, trzeba czekać i czekać aż zajmie się tym odpowiednia osoba.
  Zadzwonił więc z zapytaniem, dlaczego żądam zwrotu tych kosztów. Wytłumaczyłem mu :) Powiedział, że jeśli chcę takiego zwrotu muszę przedstawić mu fv. Niestety ją zgubiłem :(
  Bardzo jej pilnowałem, ale zgubiłem :(
  Więc powiedział że nie mogą mi zwrócić tej kwoty, ja powiedział więc, że nie usunę negatywa :)
  Zaczął straszyć mnie, że naśle na mnie skarbówkę że nie mam fv za wydatki jakie poniosłem :):):) Oni są niesamowici, mają nas (klientów) za “bandę idiotów”
  Tak więc naprawdę, NIE KUPUJCIE ICH “SUPER PRODUKTÓW”. Piękne jakościowo to mają aukcje, zdjęcia i opisy. Ale jakość ich produktów jest do du….
  Nie ja pierwszy i niestety zapewne nie ostatni miałem problem z ich produktami. Nie jest to wyssane z palca, tylko naprawdę poczytajcie se komentarze na ich temat.
  Pozdrawiam

 6. Firma silla to jakaś porażka. Sprowadzają najtanszy towar z Chin i wciskają ludziom kit ladnymi zdjeciami i fajnym opisem. Reklamacja jest praktycznie nie mozliwa. Nawet nie interesowaly ich pisma od rzecznika do spraw klienta. Po prostu trzeba się yrzymac z dala od tej firmy i oferowanych przez nich produktów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please leave these two fields as-is: