(Polski) Quadcopter – okablowanie, konfiguracja i test FPV

Sorry, this entry is only available in Polski.

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

6 Comments

 1. Pozdrawiam serdecznie mam pytanko do modułu minim osd posiadam identyczny ale ma jeszcze jakieś wolne pola z boku prawdopodobnie to gotowe wyjścia bez potrzeby wlutowywaniasię w ten układ ale mnie interesuje ten wolny pad do, mostkowania (pal) kamerke mam 3,3v wiec omijam pozostałe pady zasilanie podzielone. Czytałem i oglądałem ale nikt o tym niewspomina

  • Wybacz że musiałeś tyle czekać, odpisuję jak mam trochę czasu. I weny :)

   Te dodatkowe pola po boku to wejścia ADC, w zależności od płytki mogą być już z gotowymi rezystorami do dzielenia napięcia lub bez.

   Pad PAL nie jest już używany do wyboru pomiędzy PAL/NTSC, tego wyboru dokonuje się w konfiguratorze. Jest to napisane np. tutaj https://code.google.com/p/arducam-osd/wiki/minimosd

 2. Jedno zdanie i wszystko jasne z angielskim problem podstawowy był kiedyś rosyski ale to było dawno temu dobra robota te artykuły godna pochwały czekamy na pidy siedem heli w tym dwie spaliny jeden samolot jeden samochód jeden quad250 podobny zestaw drugi w budowie ramę sam buduje na wzór dji inspire między 450 a 500 serdecznie pozdrawiam.

 3. Witam,
  mam takie pytanie, jakie masz napięcie na tym UBEC dokładnie 5V.
  Bo chciałem do swojego podłączyć UBEC 5,5V i zastanawiam się czy ma on taką tolerancję napięcia.

 4. Witam
  Proszę o pomoc, mam problem z obrazem w telefonie, chodzi o zakłócenia (aplikacja easycap viewer), w załączniku przesyłam zdjęcie które przedstawi o co chodzi. Dodam jeszcze ze zastosowałem filtr LC który nie pomógł. Jaka może być przyczyna takiego stanu ?

 5. Witam.
  Mam problem z moim OSD, mianowicie nie wyświetla się kompas.
  Zmieniłem firmware na mwOSD i skonfigurowałem go programem.
  Dodam tylko jeszcze że używam NAZE32 Rev6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please leave these two fields as-is: