(Polski) Zmiany: nowy wygląd strony, forum, facebook

Sorry, this entry is only available in Polski.

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

19 Comments

 1. Odnośnie wyglądu, proponował bym zmienić tło na coś mniej białego (np. szare), aby lepiej się czytało większe ilości tekstu. Reszta bardzo pozytywnie.

 2. Zielona ikonka z prawej do FB nie działa.

 3. Co do tła zmienił bym jeszcze na ciut ciemniejsze ( mam wadę wzroku i strasznie męczy) a co do hostingu polecam http://www.linuxpl.com :)

  • Ok z tłem tekstu się jeszcze zastanowię, bo dobierałem to tło i ciemniejsze kolory jakoś tak brzydko wyglądały.

   Hosting myślę że mam dobry, jak za swoją cenę, i suchymi parametrami trochę przewyższa odpowiednik cenowy z linuxpl. Po prostu taki urok tanich ofert hostingowych na maszynie współdzielonej, mają najniższy priorytet dla czasu procesora, więc zmiana na równie tanią ofertę ale u innego dostawcy niewiele da :)

 4. Niestety forum dalej nie działa, a było tam kilka ciekawych informacji.

 5. A ja nie korzystam ani z pejsbuka ani tłita. Strony które mnie interesują sprawdzam czytnikiem RSS.
  Tutaj działa. I gitara

  • Ja też nie :) Ale ludzie korzystają, i taki FB już niedługo wyprze wszystkie inne formy komunikacji, o prywatności nawet już nie wspominając :(

   Co do RSS to przyznam szczerze że nigdy z tego nie korzystałem i nawet nie sprawdzałem czy prawidłowo to działa (kiedyś coś się krzaczyło) ale jak piszesz że działa to ok :)

 6. Gratuluję zdrowego podejścia do tematu reklam. Nie ma nic bardziej denerwującego jak zamykanie durnych okienek lub migające badziewie odwracające uwagę. Tu bardzo fajnie masz to zrobione, aż odblokowałem aby zobaczyć :) I chyba nawet spełniasz wymogi “przyjaznych reklam” wg wytycznych adblocka, możesz zgłosić swoją stronę aby dodali ją na białą listę.

  A nie myślałeś nigdy o donacjach? Na wielu forach to działa i ludzie chętnie przekazują choćby po jakieś 10zł na utrzymanie w zamian za brak reklam.

  • Hej, cieszę się że reklamy nie przeszkadzają, nie powinny. Ale zdaje się że oni mają dużo bardziej rygorystyczne podejście, reklamy chyba nie mogą być umieszczone w tekście przerywając czytanie. A po za tym to chyba nie jest do końca darmowe. Donacje były kiedyś kiedyś i się nie sprawdziły, więc je usunąłem i wstawiłem reklamy. A na forach są społeczności które się dobrze trzymają w kupie dla tego tam to działa, tutaj takiego czegoś nie ma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please leave these two fields as-is: